Misjonikeskusest

toimkonnad

Misjonikeskus tegutseb selle nimel, et EKB Liidu misjonitöö edeneks – olgu selleks siis tegevused kogukonnas, uute koguduste rajamine, töö piiri taga või koostöö teiste liitude ja kogudustega.
On öeldud, et kohalik kogudus on maailma lootus. Seetõttu olemegi toeks kogudustele, kes soovivad näha Jumala riigi levimist oma ümbruskonnas ja kaugemale.

2017. aasta on reformatsiooni 500. aastapäev ja see on hea aeg mõtiskleda ja tegutseda selle nimel, et evangeelium võiks läbi iga kristlase jõuda meie ühiskonna ja maailma kõikidesse paikadesse.

Palju meie läänelikust elukorraldusest on kristlikust pärandist nii tugevalt läbi imbunud, et võtame seda täiesti iseenesest mõistetavana ja ei oska enam tähelegi panna. Meid on aga kutsutud olema maailma valguseks ja maa soolaks. Kumbagi neist ei saa teha soolatopsi kobardudes või kirikulühtrid olles. Milliseid väärtusi kutsub Jumal meid esindama? Kes on need vaesed, orvud ja võõrad, kelle eest meil tuleb seista? Kuidas me juhime oma ärisid nii, et neist on kasu ka meie kogukondadele? Mismoodi demonstreerida Kristuse armastust oma naabritele nii tegudega kui sõnas? Palju küsimusi, aga koos neile lahendusi ja rakendusi leides võime näha maailma meie ümber ja kaugemal muutumas ning Jumala tahet sündimas.

Misjonikeskus jaguneb nelja eri toimkonda:
Koguduste rajamine
Misjoninädalad (sisemisjon)
Oikumeenline töö
Välismisjon

Kontaktid:

Misjonikeskus – Koskla 18, 10615 Tallinn
Misjonitöö koordinaator – Helina Voogne
Koguduste rajamine – Peep Saar

Misjonipartnerlus – Indrek Luide

Annetused: 
Swedbank: EE732200001120064572 saaja: Eesti EKBK Liit, selgitus: misjon.

kontakt_misjon

Share Button

Comments are closed